Nasze spotkania przy torcie i kawie

Zapraszamy wszystkie przyszłe pary młode na cykliczne spotkania z nami, na których nasi eksperci chętnie porozmawiają z parami i rozwikłają nie jeden problem związany z organizacją ślubu.
Na miejscu gwarantujemy moc atrakcji i garść porad. Spotkanie nie będzie miało przebiegu wszechobecnych targów ślubnych. Z każdym ekspertem będzie można osobiście porozmawiać i poprosić o poradę związaną z daną branżą i kłopotliwą organizacją ślubu. Wszystkim narzeczonym zaproponujemy kawałek tortu ślubnego do wypróbowania, pyszną kawę przy wciągającej rozmowie i kilka ciekawych przekąsek oraz drinków. Nasz wodzirej poprowadzi Was do tańca, dekoratorki podpowiedzą co jest teraz najmodniejsze, a makijażystki przejmą sprawę wizerunku. Nie zabraknie sukni, garniturów i biżuterii. Wszystkich ekspertów dostępnych na naszym spotkaniu będziemy przedstawiać osobiście na osi czasu tego wydarzenia. Zapraszamy do obserwowania i oczywiście udziału w tym wspaniałym dniu.

Chcemy dotrzeć do jak największej ilości Par Młodych, po to by służyć pomocą nie tylko „online”. Więc jeśli macie w swoim gronie znajomych, którzy planują wziąć ślub, śmiało zaproście ich na nasze spotkanie! Szczegóły na fb/warszawskagrupaslubna